+420 704 411 970

Vila KYPR - Boršice u Buchlovic

včetně DPH

obec: Boršice

okres: Uherské Hradiště

číslo zakázky: UH0062018NOVINKA!
REZERVOVÁNO

PRODÁNO !!!!
Hledáte moderní novostavbu umístěnou v žádané lokalitě s dobrou dostupností do centra obce a okresního města?
Novostavba se nachází cca 600 metrů od centra obce Boršice. Vlastní dům je koncepčně řešen jako samostatně stojící dvoupodlažní objekt s garáží a terasou s přívlastkem nízkoenergetický. Energetická náročnost budovy je na začátku hranice třídy B.  Řešení domu je pojato velmi moderně s nádechem funkcionalismu. Při realizaci celého projektu je kladen důraz na použití velmi kvalitních a moderních materiálů.  Moderní až avantgardní vzhled domu, ale i jeho prostorné vnitřní řešení příjemně  překvapí a nabídne pohodlné  a slunné bydlení jak mladé rodině s dětmi, tak i ostatním věkovým kategoriím. Vlastní dispozice domu 5+KK s garáží o celkové užitné ploše 253m2  je implementována na poměrně  malém zastavěném prostoru o výměře 148m2!  Nejen dům, ale i špičková technologie, do které spadá podlahové vytápění, sanita, vzduchotechnika a zabezpečení včetně kamerového systému, bez nadsázky odpovídá požadavkům na bydlení jednadvacátého století. Něco málo k technologii v domě. Celý dům bude disponovat podlahovým topením,  kde se o zdroj tepla postará  elektrokotel od renovovaného českého výrobce PROTHERM s kaskádovou regulací výkonu. Nespornou výhodou je možnost kombinovat podlahové vytápění s lokálním topením a to krbem o nominálním výkonu 14kW, který je umístěn v obývacím pokoji. Tento je vybaven externím přívodem primárního vzduchu. Taktéž  zabezpečení domu bude na velmi vysoké úrovni. Dům bude osazen GSM alarmem, který mimo jiné informuje vlastníky domu o případném napadení přes gsm bránu a také kompletní střežení domu kamerovým systémem s možností sledování on-line.
Dům  poskytne pohodlné bydlení 4 až 6-ti členné rodině. Dominantou domu je obývací pokoj tvořící jeden celek s jídelnou a kuchyní. Budoucí majitelé  mimo jiné jistě ocení i velkou  terasu s bazénem, tato  přímo navazuje na obývací pokoj. Dále  jsou k dispozici  4 samostatné pokoje, 2xkoupelny, 2 wc, technická místnost, již zmíněná garáž  opatřená  sekčními garážovými vraty na dálkové ovládání. Moderní řešení koupelen s luxusní sanitou bude  korespondovat  s celkovou  koncepcí domu a dotvářet  tak jeden harmonický celek. Nedílnou součástí koupelen v přízemí i patře tvoří samostatné wc. Jak již jsme výše uvedli veškeré použité materiály při realizaci stavby jsou voleny s ohledem na vysokou kvalitu, design a minimální náročnost na budoucí údržbu domu.  Předpokládaná kolaudace domu proběhne v létě 2019.
Okolí domu koncepčně volně navazuje na filozofii moderního vzdušného, ale hlavně pohodlného bydlení na venkově. Před domem příjemně překvapí poměrně velká dlážděná plocha pro parkování minimálně  2 osobních automobilů  a  za domem  80ti metrová terasa s bazénem.

Něco málo k bazénu, jedná se o bazén z vysoce odolného PVC s  kompletní technologií, která bude umístěna ve sklepních prostorách domu. Dům je částečně podsklepen. K dispozici budou dva sklepy a to jak technický, tak sklepní prostor sloužící jako společenská místnost určená k různým oslavám...Celková plocha pozemků činí               738m2

Zastavěná plocha a nádvoří                  245 m2

Užitná plocha                                           253m2

Velikost                                                     5 +KK 

Použité materiály: pěnosilikátové tvárnice, střecha pultová plechová

Inženýrské sítě: voda veřejná, elektřina 230/400V, kanalizace


 vytisknout tuto nabídku
Kontakt na makléře:

Realitní kancelář Drako
telefon: 773 155 155
email: info@rkdrako.cz
 

Máte zájem o tuto nemovitost?  ZOBRAZIT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Zde napište svůj dotaz k tomuto objektu a my Vás kontaktujeme:

Detaily

 • Provize : Včetně provize RK
 • Budova : Cihlová
 • Stav objektu : Ve výstavbě
 • Typ domu : Patrový
 • Poloha domu : Samostatný
 • Plocha užitná : 253
 • Zastavěná plocha : 245
 • Plocha pozemku : 738
 • Bazén : ANO
 • Terasa : ANO
 • Sklep : ANO
 • Parkovací stání : ANO
 • Garáž : ANO
 • Energ. náročnost budovy : B - Velmi úsporná
 • Umístění objektu : Okraj obce