+420 704 411 970

Pronájem


Moderní nízkoenergetická novostavba HALENKOVICE

5 250 000 Kč
Včetně provize RK

obec: Halenkovice

okres: Zlín

číslo zakázky: ZL0012018NOVINKA!
REZERVOVÁNO

PRODÁNO !!!

Hledáte moderní novostavbu umístněnou v klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra obce a  okresního města?
DRAKO Reality Vám zprostředkují  prodej novostavby rodinného domu, který tyto kritéria splňuje a zároveň Vám nabídne i něco navíc.  Novostavba se nachází  téměř v samém srdci obce Halenkovice.  Vlastní dům je koncepčně řešen jako samostatně stojící přízemní, s obytným podkrovím a prostornou dvojgaráží, s přívlastkem nízkoenergetický. Energetická náročnost budovy je třída B.   Moderní  vzhled domu, ale i jeho vzdušné vnitřní řešení uživatelského rozhraní  příjemně  překvapí a nabídne pohodové a slunné bydlení jak mladé rodině s dětmi, tak i ostatním věkovým kategoriím. Vlastní dispozice domu 5+KK s garáží o celkové užitné ploše 190m2  je implementována na poměrně  malé zastavěné ploše o výměře 145m2!  Nejen dům ale i špičková technologie,  do které spadá podlahové vytápění, sanita, vzduchotechnika a zabezpečení, bez nadsázky odpovídá požadavkům na bydlení jednadvacátého století. Teď něco málo k technologii v domě. Celý dům bude disponovat podlahovým topením,  kde se o zdroj tepla postará  elektrokotel od renovovaného českého výrobce PROTHERM s kaskádovou regulací výkonu. Nespornou výhodou je  možnost  kombinovat podlahové vytápění s lokálním topením a to krbem o nominálním výkonu 14kW, který bude umístněn v obývacím pokoji. Tento bude vybaven externím přívodem primárního vzduchu. Taktéž  zabezpečení domu bude na velmi vysoké úrovni. Dům bude osazen GSM alarmem, který mimo jiné informuje vlastníky domu o případném napadení přes gsm bránu.
Dům  poskytne pohodlné bydlení 4 až 6-ti členné rodině. Dominantou domu  je obývací pokoj tvořící jeden celek s jídelnou a kuchyní . Budoucí majitelé  mimo jiné jistě ocení i velkou šedesáti metrovou terasu kolem domu, která bude navazovat  na obývací prostor. Dále  jsou k dispozici  4 samostatné pokoje, 2 x koupelna, 2x wc, technická místnost, již zmíněná dvou garáž  opatřená  sekčními garážovými vraty na DO. Moderní řešení koupelen s  luxusní sanitou bude  korespondovat  s celkovou  koncepcí domu a dotvářet  tak jeden harmonický celek. Nedílnou součást koupelny v přízemí tvoří samostatné wc. Veškeré použité materiály při realizaci stavby jsou voleny s ohledem na vysokou kvalitu, design a minimální náročnost na budoucí údržbu domu.  Předpokládaná kolaudace domu proběhne srpen 2018.
Okolí domu koncepčně volně navazuje na filozofii moderního vzdušného , ale hlavně pohodlného bydlení v přírodě. Před domem příjemně překvapí poměrně velká  dlážděná plocha pro parkování minimálně  2 osobních automobilů. Zadní části vévodí již zmíněná terasa a také  bezmála 1200 metrů čtverečních zahrady. 


 vytisknout tuto nabídku
Kontakt na makléře:

Realitní kancelář Drako
telefon: 773 155 155
email: info@rkdrako.cz
 

Máte zájem o tuto nemovitost?  ZOBRAZIT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Zde napište svůj dotaz k tomuto objektu a my Vás kontaktujeme:

Detaily

  • Provize : Včetně provize RK
  • Budova : Cihlová
  • Stav objektu : Ve výstavbě
  • Typ domu : Patrový
  • Poloha domu : Samostatný
  • Plocha užitná : 190
  • Zastavěná plocha : 203
  • Plocha pozemku : 1403
  • Energ. náročnost budovy : B - Velmi úsporná